2,187
edits
m (→Create DSN: Minor additions) |
m (→Build Numbers: Updated v5.1, and added Appliance builds) |
||
Line 67: | Line 67: | ||
{| class="vwikitable" | {| class="vwikitable" | ||
|- | |- | ||
! VC version | ! VC version !! Server || Appliance | ||
|- | |- | ||
| 2.5 Update 1 || 84767 | | 2.5 Update 1 || 84767 | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| 4.1 Update 3 || 816786 | | 4.1 Update 3 || 816786 | ||
|- | |- | ||
| 5.0 || 456005 | | 5.0 || 456005 || 472350 | ||
|- | |- | ||
| 5.0 Update 1 || 639890 | | 5.0 Update 1 || 639890 | ||
|- | |- | ||
| 5.0 Update 1b || 804276 | | 5.0 Update 1a || 755629 || 757163 | ||
|- | |||
| 5.0 Update 1b || 804276 || 804279 | |||
|- | |||
| 5.0 Update 2 || 913577 || 920217 | |||
|- | |- | ||
| 5.1 || 799735 | | 5.1 || 799735 | ||
|- | |||
| 5.1a || 880471 || 880472 | |||
|- | |||
| 5.1b || 947939 | |||
|} | |} | ||