2,187
edits
m (Added System Info) |
m (→System: Added nice) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
|<code> free -m </code> || Free memory | |<code> free -m </code> || Free memory | ||
|- | |||
|<code> nice <cmd> </code> || Runs a command with reduced priority | |||
|} | |} | ||