2,187
edits
m (→Network Settings: Typo fix) |
m (→Build Numbers: Added v5.1 build) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| 4.1 Update 2 ||colspan="2"| 502767 | | 4.1 Update 2 ||colspan="2"| 502767 | ||
|- | |||
| 4.1 Update 3 ||colspan="2"| 800380 | |||
|- | |- | ||
| 5.0 ||colspan="2"| 469512 | | 5.0 ||colspan="2"| 469512 | ||
|- | |- | ||
| 5.0 Update 1 ||colspan="2"| 623860 | | 5.0 Update 1 ||colspan="2"| 623860 | ||
|- | |||
| 5.1 ||colspan="2"| 799733 | |||
|} | |} | ||