2,187
edits
m (→Network Settings: Typo fix) |
m (→Build Numbers: Added v4.1 u3 build) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| 4.1 Update 2 ||colspan="2"| 502767 | | 4.1 Update 2 ||colspan="2"| 502767 | ||
|- | |||
| 4.1 Update 3 ||colspan="2"| 800380 | |||
|- | |- | ||
| 5.0 ||colspan="2"| 469512 | | 5.0 ||colspan="2"| 469512 |